Müşteri Yorumları


göktaş nakliyat müşteri yorumları

Evden eve nakliyat hizmetinde müşterilerin memnuniyetini sağlayan en önemli etken, isteğe bağlı seçeneklerin çokluğudur. Ev içerisinde evi döşemek için bayan eleman temininden, ambalaj malzemelerinin eşya türlerine göre çeşitliliğine ve eğitimli personel kadrosundan, güçlü altyapımıza kadar müşterilerimize kalite ve bol seçenek sunmaktayız.

Eşyaların zarar görmeden taşınması yanında, sigortalama işlemimiz, güven duygusunu beraberinde getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin göstergesi referanslar, hizmet kalitemizin göstergesi haline gelmiştir.


 

Örnek Müşteri Yorumları

 • Byn Filiz Aslan / Bankacı

  4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

 • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

  Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

 • By Deniz Semerci / İş Adamı

  Göktaş Nakliyat'a verdiği kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim. Hem evimi hem de işyerimi bu firmaya taşıttım. Hiç bir sorun yaşamadım. Eşya güvenliğini birinci planda tutuyorlar. Ayrıca personeli de eğitimli ve nazik kişiler.

 • Byn Seçil Kaya / Modacı

  Göktaş Nakliyat firması mağazamı taşıdı. Mağazamda bulunan kumaşları ve giysileri özel elbise dolaplarıyla temiz bir şekilde taşıdılar. Özetle elit hizmet aldım. Teşekkürler.

 • Byn Serap Aktuna / Ev Hanımı

  İzmir'den İstanbul'a taşındım. Göktaş Nakliyat'ı tercih etmem, arkadaş tavsiyesiyle oldu. Daha önce 2 arkadaşım da bu firmayla taşınmış ve memnun kalmış. Ben de aynı şekilde memnuniyetimi ilettim. Tavsiye edilebilecek nadir ev taşıma firmalarından biri.

Firmamızın müşterilerinden aldığı yüzlerce olumlu yorumu bu sayfalarda sergilemek, zamanınızı almak anlamı taşıyacağı için, yanlızca örnek teşkil etmesi açısından bir kaçına yer verdik. Göktaş Nakliyat'ın hizmet kalitesine siz de tam anlamıyla ve gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri