Söküm ve Kurulum


evden eve nakliyat Söküm ve Kurulum

Evden eve nakliyat işinde, öncelikle ekspertiz hizmetleri sunulmaktadır. Ücretsiz olan bu hizmet ile paketleme işlemi dâhil olmak üzere, asansör kurulumu, eşyaların nakliyatını engelleyecek unsurlar ve diğer aksaklık çıkaracak etkenler tespit edilir. Eşyalar için gerekli kapalı kasa aracın tespitinden sonra anlaşma imzalanır ve eşyaların fotoğrafları çekilerek sigortalama işlemi yapılır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Demonte ve Montaj işinde son derece önemli bir yere sahip olan paketleme işlemi, eşyalarınızın zarar görmemesi için önemlidir. Demonte ve montaj işlemleri, mobilya, beyaz eşya, stor perde, elektrik ve doğalgaz bağlantılı eşyalar, duvara monteli ürünler ve klima gibi eşyaların taşınmasında oldukça önemlidir. Hassas malzemelerin köpüklü ve buna benzer korumalı kutularda paketlenmesinden sonra, büyük eşyalar jelatinlenir. Montaj isteyen eşyaların işin uzmanları tarafından montajlanması, eşyanın korunması ve zarar görmemesi için son derece önemlidir.

Montaj işinin uzmanları tarafından yapılması zararı ortadan kaldırır. İşi bilmeyenlerin montaj yapması, büyük zararlara yol açar. Dolapların düzgün bir şekilde kurulması için, işin uzmanlarına devredilmelidir. Mobilya montaj işi uzman elemanlarımıza bırakıldığında, mobilyalar düzgün bir şekilde montajı yapılır. Beyaz eşyaların düzgün çalışması için, beyaz eşya montajında uzman elemanlar gerekir. Stor perdelerin düzgün olması da uzman elemanlarla mümkündür. Çok tehlikeli olan elektrik ve doğalgaz bağlantılı eşyaların montaj işlemleri, yine uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Klima ve diğer duvara montajlı eşyaların, demonte ve montaj işlemleri, işinde uzman elemanlara devredilmelidir.

Asansör ile en ağır eşyalar öncelikli indirilmelidir. Montaj işlemine tabi tutulan eşyalar, hassasiyetlerine göre paketlenir ve asansörden indirilerek, zarar görmeyecek şekilde kapalı kasa araçlara istiflenir. En iyi taşıma işlemi için, paketleme ve demonte işlemlerin de uzman elemanlar tercih edilmelidir.

Eşyaların asansör yardımı ile kısa zamanda indirilmesinden sonra, tekrar yeni evde yerleştirilmesi, uzman elemanlarımız tarafından, profesyonel yöntemlerle yapılmaktadır. Montaj işlemi için uzman elemanlarımız, kısa zamanda işlerini bitirmektedir. Mobilyalar, stor perdeler, beyaz eşyalar, elektrikli ve doğal gazlı bağlantılar, klima demonte ve montaj işlemleri, duvara monteli eşyalar, işini meslek edinmiş uzman elemanlarımız tarafından kısa zamanda montajı gerçekleştirilmektedir.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri