Sigortalı Evden Eve Nakliyat


sigortalı evden eve nakliyat ekspertiz

Her bir detayı ile aslına bakılırsa evden eve nakliyat hizmeti son derece hassas bir işlemi kapsamaktadır. Bu işlem çerçevesinde her ne kadar büyük ve kaliteli bir nakliyat firması ile çalışmak önemli bir durumu teşkil etse de bunun yanı sıra firma bünyesinde taşınacak olan eşyaların sigorta yapılması da bir o kadar önemlidir.

Büyük bir firma ile nakliye edilecek eşyalar bu alanda büyük bir deneyim kazanmış profesyonel çalışanlar eşliğinde yapılmaktadır. Ancak yinede her ne olursa olsun nakliyatın bir takım belirli aşamalarında bazı aksaklıklar ya da sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Böyle bir durumda mağdur olmamak adına nakliyat yapılacak eşyalar adına sigorta yaptırmak son derece önemli bir konudur.

Firmamız bu hassas konuya büyük bir önem verir ve her bir müşterisi adına sigorta işlemi yapmaktadır. Bu sayede de müşteri büyük bir gönül rahatlığı içinde eşyalarının yeni adresine gelmesini bekler.

Şu da bilinmeli ki, şehirler arası yapılacak olan her türlü taşıma yolu arcılığı ile yapılacak olan Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Sigortalama mecburi bir işlemdir. Ancak buna rağmen şehir içi böyle bir zorunluluk yoktur ve bu yüzden bazı insanlar daha az bir ücret ödemek adına sigorta yaptırmamayı seçer. Ancak bunun daha büyük maddi zararlara yol açabileceği ihtimalini hesaba katmazlar.

Ancak firmamız kurumsal yapısı gereği tüm müşterilerine şehir içi ya da şehirler arası yapılacak olan tüm evden eve nakliyat hizmetlerinde sigortalama işlemi yapmaktadır ve bunu ayrıca en uygun fiyatla dâhilinde sunarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Özellikle de sigortalama hizmeti tüm eşyalara araçlara yüklendikten sonra yeni adrese ulaşana kadar her hangi bir sorun ortaya çıktığı zaman her tür zararı tazmin etmeye yönelik olarak yapılmaktadır.

Bu da müşterinin tüm eşyalarının her ne olursa olsun büyük bir garanti altında olduğunu göstermektedir. Eşyaların alındığı adres ile götürülecek olan yeni adres arasında oluşabilecek her türlü kaza ya da daha başka birçok farklı ihtimalde sigortalama devreye girer ve müşterinin tüm zararının her biri karşılanır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri