Göktaş Nakliyat Firma Referansları


göktaş nakliyat referanslar

Evden eve nakliyat işleri, geçmişe nazaran daha profesyonel hale gelmiştir. Firmamız şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat, depolama hizmetleri yanında evden eve nakliyat hizmetlerini de yapmaktadır. Profesyonel çalışma sistemleri ve uzman ekiplerle en iyi hizmet verilmektedir.

Paketleme işinin amatörce yapılması, nakliye işinde uzman olmayan kişilerin seçilmesi ve daha birçok yanlışlar, evden eve nakliyat işlerinin meslek haline gelmesini engellemiştir. Yanlış nakliyat işlemleri, müşterilerin güvenini sarsmaktadır. Bu nedenle işinde uzman firmaların tercih edilmesi, nakliyat işlerinin en iyi şekilde sonuçlanması için önemlidir.

Bu bilinçle çalışan firmamız, uzman çalışma arkadaşları ile en iyi hizmeti vererek, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Evden eve nakliyat işinde, müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Referans olacak şirketlerin güvenilirliği ve sayısı, evden eve nakliyat işi yapan firmamız için önem arz etmektedir.

Yaptığı işi meslek edinmiş olan elemanlarımızın profesyonel çalışmaları, kullandığımız son model araçların zarar vermeden nakliye yapabilmesi, yük asansörü ile hızlı ve güvenilir taşıma yapılabilmesi, paketlemede hassas malzemeler için kullanılan özel paketler bulunur.

Büyük eşyaların yüklenmesi ve montaj isteyen eşyaların güvenilir bir şekilde montajının yapılması, fiyatta sabit olunması ve eşyaların sigortalanması, müşteri memnuniyetini getirmiştir. İşinde uzman ve profesyonel sistemle çalışan elemanlarımız, yılların tecrübesi ile en iyi hizmeti vermiştir. Müşteri memnuniyetin göstergesi olan evden eve nakliyat firma referansları, yapılan hizmetin kalitesinin göstergesidir.

En iyi reklam, en iyi hizmetle olur, parolası ile yola çıkan firmamız, müşteri memnuniyeti ile birçok ünlü firmalardan ve kişilerden referans almıştır. Elemanlarımız, çalışma sistemimiz ve kullanıldığımız kaliteli araçlar, en iyi hizmeti vermemize yardımcı olmuştur. Müşteri memnuniyeti baz alınarak yapılan bütün hizmetler, sonuçta referanslarımızı artırmıştır. Sonrasında markalaşma oluşmuştur. Referanslar, bir firmanın markalaşması için önemli bir adımdır. Güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı hizmetler, firmamızın çalışma profilleridir.

Referanslarımızdan Örnekler

Referans olarak ulaşabileceğiniz firmalar, hizmetimizden son derece memnun olan müşterilerimizdir.

Evden eve nakliyat hizmetinde müşterilerin memnuniyetini sağlayan diğer bir etken ise, isteğe bağlı seçeneklerin çokluğudur. Ev içerisinde evi döşemek için, bayan eleman seçeneği, müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Eşyaların zarar görmeden taşınması yanında, sigortalama işlemimiz, güven duygusunu beraberinde getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin göstergesi referanslar, hizmet kalitemizin göstergesi haline gelmiştir.


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri