İzmir Evden Eve Nakliyat


evden eve nakliyat

İzmir evden eve nakliyat alanında icra ettiği yükümlülüğü kurumsal olarak özümsemiş olan şirketimiz Göktaş Nakliyat, İzmir'da emniyetli nakliyecilik arz etmektedir.

İzmir veya çevresinde kuruluşumuzca icra edilen taşımacılık hizmetlerinde, İzmir'da ikamet eden elemanlarımız istihdam edilmekte, burada bulunan taşıma işlerini yaptığımız şahıs ve kurumlara İzmir alan park yerimizde bulunan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Geçmiş usullerle eşya taşıma çağı artık geçerliliğini kaybetmiştir. Çağımızda profesyonel anlamda evden eve nakliyat kapsamında ihtisaslaşamayan taşıma firmalarına eşya taşıma konusunda alaka duyulmamaktadır. Evden eve nakliyat faaliyetlerinde deneyimli olan şirket çalışanlarımızın tüm bireyleri kendi kişisel görev sahalarında önemli derecede tecrübelidir. Görevini yetenek biçimine indirgemiş bireylerle çalışan kuruluşumuz adına, müşteri memnuniyeti mühim derecede önem taşır.

Evden eve nakliye hizmetlerinde öncelikle ekspertiz hizmetleri yerine getirilmektedir. Ekspertiz aşaması bedelsizdir ve taşımacılık işinin en önemli aşamalarından bir tanesini meydana getirmektedir. Raporlama sürecinin dikkatlice icra edilmesi, taşıma işlemleri süresince sıkıntı olmasını önleyecektir. Bu gerekçeyle, ekspertiz alanında vazifelendirdiğimiz personelimiz, mesleğinde uzman şahıslardır.

Ekspertiz organizesi sayesinde olası problemler önceden önlenebilmektedir.

Eksper personelimiz, ekspertiz hizmeti nedeniyle adresinize ulaştığında, ilk aşamada evde var olan eşya ve taşınacak tüm malzemelerin kaplayacağı hacmi hesap eder ve gereken olan kapalı kasalı aracı saptar. Yağmur benzeri havayla ilgili olumsuzluklardan eşyalarınızı koruyan çelik kasa ve özel modellenmiş kamyonlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış yay donanımıyla son derece korumalıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız son model ve güvenlidir. Araçlarımızın bakımları sürekli olarak yapılır. Sürücülerimiz tecrübelidir.

Eksperlerimiz, en uygun nakliye kamyonuyla birlikte lüzumlu olan ambalajlama bileşenleri, istihdam edilecek personel ve farklı önemli gereklilikleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son aşamada taşınacak yerin muhit durumu saptanır ve nakliye programı belirlenir. İnceleme aşaması sonrasında sigortalama işlemi gerçekleşir.
Ekspertiz ile ilgili Ayrıntılar »

Ambalajlama ve Nakil aracına Yükleme

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda deneyim kazanmış elemanlarımız, eşya taşıma hususunda ciddiyetle önem gösterilmesi icab eden ambalajlama işlemlerini uzman metodlarla yapmaktadır. Söz konusu kalite çerçevesinde İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, firmamız öncü bir pozisyona sahiptir. Kurumumuzun belirlediği İzmir evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Evlerinizde bulunan eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Taşımacılık hizmet ağı arasında en önemli işlemdir.

Kırılabilecek yahut hususi eşyalar için özel paketleme usulleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, çeşitli paketleme bileşenleri kullanılmaktadır. Ağır malzemeler özenli bir şekilde ambalajlanır. Monte işleri için uzman personelimiz görevlendirilmektedir. Eşyalarınızın ziyan görmemesi için çeşitli ambalajlama alternatifleri sunulmaktadır.
Paketleme ve Ambalaj ile ilgili Ayrıntılar »

Eşya taşıma asansörleri, özenle kurulur. Asansör aracının balkona uygun bir biçimde yanaşması ve eşya taşıma bölümünün dengeli bir biçimde çıkıp inmesi ve sallanmnaması gereklidir Asansörcümüz bu konuda tecrübelidir. İzmir asansörlü evden eve taşımacılık hizmetleri sayesinde şirketimiz, İzmir ve etrafındaki bölgede olan dairenizde tüm eşya ve materyalinizi kısa zamanda ve sağlam bir şekilde zemine indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde daireye konumlandırmaktadır. Büyük eşyaların öncelikle ambalajlanması ve zemine indirilerek yüklenmesi önemlidir. Büyük eşyalar dayanıklı olması nedeni ile öncelikli istiflenir. Kırılgan eşyalar üstlerde olan yerlere yerleştirilir.
Araç içi İstifleme ile ilgili Ayrıntılar »

Eşyalarınızın getirildikleri evde yapıldığı biçimde nakledilecekleri eve çıkarılmasıyla, eşya nakliyesi süreci genel olarak tamamlanmış olur. Yeni adreste eşya ve malzemelerinizin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması hususunda uzman ustalarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi hizmeti hususunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

İzmir ve etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat alanında da iş yapan organizasyonumuz, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşyalarınız diğer bir uzak bölgeye sevk edileceği için çok daha titiz olmaktadır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri