İstanbul Evden Eve Nakliyat


evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı haline getiren Göktaş Nakliyat, İstanbul'da emniyetli taşımacılık arz etmektedir.

İstanbul ya da çevre ilçelerde kurumumuzca yapılan eşya taşımacılığı faaliyetleri alanında, İstanbul'da bulunan elemanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgede olan müşterilerimize İstanbul araç parkımızda mevcut bulunan araçlarımız sevk edilmektedir.

Önceki tekniklerle taşınma devri artık işlevsiz durumdadır. Bu devirlerde elit kavramla evden eve nakliyat operasyonlarını meslek edinmeyen lojistik şirketlerine ev eşyalarının taşınması hakkında istemde bulunulmamaktadır. Evden eve nakliyat yöntemlerinde profesyonelleşmiş şirket çalışanlarımızın tümü kendi şahsi vazife alanlarında son derece potansiyel sahibidir. İcra ettiği vazifeyi içselleştirmiş bireylerle çalışmayı önceliği durumuna getiren organizasyonumuz için, müşterilerimize sunduğumuz hizmet standartları son derece önemlidir.

Evden eve taşımacılık organizesinde herşeyden önce eksper faaliyeti yürütülmektedir. Eksper aşaması bedelsizdir ve nakliyat hizmetinin en ciddi bölümlerinden birini oluşturmaktadır. Eksper organizesinin dikkatlice icra edilmesi, eşya taşıma süreçleri esnasında arıza çıkmasını önleyecektir. Bu gerekçeyle, raporlama işlemlerinde görev yapan kadromuz, alanlarında eğitimli elemanlardır.

Eksper işlemleri sayesinde olası aksaklıklar meydana gelmeden engelleniyor

Eksper personelimiz, ekspertiz hizmetleri için daire veya büronuza vardığında, herşeyden önce evde bulunan tüm eşyaların miktarını ölçer ve lüzumlu olan olan taşıma vasıtasını kararlaştırır. Yağmur ve toz gibi iklimsel olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasalı ve hususi modellenmiş kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış süspansiyon sistemleriye fazlasıyla korunaklıdır. Çelik kasalı araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları devamlı olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, uygun lojistik kamyonuyla beraber gerekli olan paketleme unsurları, istihdam edilecek elemanlar ve diğer mühim unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. Son aşamada bina civar koşulları incelenir ve lojistik planlaması belirlenir. Eksper aşaması akabinde nakliye sigortası hazırlanır.
Ekspertiz ile ilgili Ayrıntılar »

Ambalajlama ve Nakliye aracına Yükleme

İstanbul Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri konusunda birikim sahibi olmuş eleman kadromuz, eşya taşıma meselesi için yüksek derecede önemli olan paketleme faaliyetlerini uzman bir tarzla yapmaktadır. Bu kaliteyle İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, firmamız önemli bir konumdadır. Kuruluşumuzun sunduğu İstanbul evden eve nakliyat fiyatları son derece hesaplıdır. Eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Nakliyat servis ağı perspektifinde en çok ciddiyet atfettiğimiz işlemdir.

Kırılgan veya özel materyaller için kapsamlı paketleme usulleri uygulanmaktadır. Buzdolabı gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, hususi patpat paketleme naylonları uygulanmaktadır. Ağır eşyalar dikkatle ambalajlanır. Montaj hizmetleri için uzman kadromuz görevlendirilmektedir. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi düşüncesiyle farklı ambalajlama seçenekleri sunulmaktadır.
Paketleme ve Ambalaj ile ilgili Ayrıntılar »

Asansörler, itinayla kurulmaktadır. Taşıma asansörünün kurulacağı yere doğru bir şekilde birleşmesi ve eşya taşıma bölümünün kolay bir şekilde inip çıkması ve zorlanmaması gerekir Asansör operatörümüz bu konuda tecrübelidir. İstanbul asansörlü taşımacılık hizmetleriyle ekibimiz, İstanbul ve yakınlarında olan dairenizde eşya ve yüklerinizi az bir zamanda ve güvenle indirerek kamyon veya tıra yerleştirmekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Hacimli eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve zemine indirilerek yüklenmesi önemlidir. Hacimli mobilya ve beyaz eşyalar sağlam olduğu için öncelikli konumlandırılır. Kırılgan ev eşyaları ve cihazlar üstte kalan bölümlere yerleştirilir.
Araç içi İstifleme ile ilgili Ayrıntılar »

Eşya ve malzemelerin getirildikleri yerde olduğu biçimde taşınacağınız daireye çıkartılmasıyla, taşınma süreci genel çerçevede tamamlanmış olur. Ev içinde ev eşyalarının istenildiği şekilde konumlandırılması ve montaj işlemlerinin yapılması konusunda deneyimli elemanlarımız çalışmaktadır. İstendiğinde eşyalarınızın tam olarak yerleşmesi işlemi için bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

İstanbul ve yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da etkinlik gösteren firmamız, sözü edilen konudaki işlemlerinde eşyalarınız diğer bir ülkeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha titiz işlem yapmaktadır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri