Ofis Taşımacılığı | İstanbul Ofis Taşıma


ofia taşıma

Ofis gibi hassas eşyaları çok olan bir çalışma yerinin taşınması, uzmanlık isteyen bir iştir.
Ofis taşıma konusunda uzman olan firmamız, özel yöntemlerle, ofis taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Hassas eşyalarınız zarar görmez ve ofis elemanlarının eşyaları birbirine karışmaz. Ofis mobilyası konusunda uzman olan elemanlarımız, gerekli monte ve demonte işlemini profesyonel yöntemlerle yapmaktadır.

İstanbul Genelinde Ekspertiz Raporuyla Sağlıklı Ofis Taşıma

Ekspertiz

Ekpertiz, büro içerisindeki eşyaları inceler ve gerekli olan kapalı kasa aracı tespit eder. Kapalı kasa araçlarımız özel süsansiyonlu ve son modeldir. Eşyalarınızı sarsmadan ve zarar veremeden götürür. Asansör gerekiyorsa, kurulması gereken pencereye ve balkon tespit edilir. Ekspertiz, paketleme için ne kadar ve nasıl paket gerekir? Hangi elemanlar çalışması daha uygun olur? Gibi soruların cevabını arar. Müşteri ile anlaşma sözleşmesinin imzalanmasından sonra, eşyaların fotoğrafları çekilir ve eşyalar sigortalanır. Ayrıntılar »

Paketleme

Paketleme, eşya taşıma işinin en önemli safhalarındandır. Ofis & Büro Taşıma ile Eşya Güvenliği için gereklidir. Özel ve hassas eşyaların paketlenmesi için özel köpüklü ve naylon balonlu kutular tercih edilir. Ofis içerisindeki elemanların eşyalarının karışmaması için etiketleme uygulaması yapılır. Ayrıca kırılan eşyalar ve hassas eşyalar için yapılan paketlere, 'kırılır' veya 'çok hassas' gibi yazılar not edilir.
Ofis & Büro Taşıma işleminde, monte ve demonte işlemleri için işin uzmanı mobilya ustaları kullanılmaktadır. Sökülebilen mobilyaların en uygun şekilde taşınması için, monte ve demonte işleminden geçmesi en iyi çözümdür. Ayrıntılar »

Taşıma & Yerleştirme

Taşıma işleminin en önemli safhası asansörlü taşımadır. Ağır malzemeler saniyeler içerisinde, kapalı kasa araca indirilebilmektedir. Öncelikle ağır ve sağlam eşyalar, daha sonra ise kırılgan ve hassas eşyalar üzerine istiflenir. Kapalı kasa araçlarımız son derece güvenli ve konforludur.
Kapalı kasalar, özel taşıma hizmeti için üretilmiştir. Taşınacak adrese gelen kapalı kasa aracımız, asansörle uyumlu bir şekilde park edilir. Eşyalar indirilmeye başlanır. Asansör yardımı ile hızlı bir şekilde indirildikten sonra, Uzman elemanlar tarafından büronun eşyaları monte edilir. Ofis & Büro Taşıma Fiyatları, en uygun seviyededir. Kaliteli hizmet yanında, uygun fiyatlarla, büronuzu güvenle taşımaktayız.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri