İstanbul Eşya Depolama


istanbul depolama

Eşyalarımız bizim için oldukça önemlidir. Tayini çıkan bir memur fazla eşyalarını emanet etmek için bir yer arayabilir. Avrupa'da çalışan bir işçi, Türkiye'deki arabasını veya motorsikletini emanet edecek bir yer bulamayabilir. Önemli eşyalarımızın güvenilir ellere teslim edilmesi, önemli bir meseledir. Rica minnet, dostlarımıza eşyalarımızın emanet edilmesi, zor olabilir. Güvenilir birilerini bulup, eşya emaneti de günümüz koşullarında oldukça zordur. Günümüzde eşya depolama nedir? Nasıl yapılır? Eşya depolama nasıldır? En çok merak edilen sorular bunlardır.

Günün her saatinde güvenlik görevlileri ve kameralar, eşya depolama tesislerimizde eşyalarınızı beklemektedir. Depolarımız, özel olarak dizayn edilmiştir. Isı ve nem bakımından oldukça sağlam olan depolarımız, dış etkenlerden eşyalarınızı en iyi şekilde korumaktadır. Özel eşyalarınız yanında, araç üzerindeki eşyalarınız, palet üzerindeki eşyalarınız, kolileriniz ve diğer tüm eşyalarınız, özel olarak depolarda korunmaktadır.

Depo sandıklarında bulunan eşyalarınız için özel kilitler imal edilmiştir. Bu depoların anahtarları, sadece eşya sahiplerinde kalmaktadır. Depo sandıklarımız, eşyalarınıza göre çeşitlilik arz etmektedir. Mini sandık, orta sandık, büyük sandık ve mega sandık çeşitleri ile, size en uygun depolama çeşitleri sunulmaktadır.

Etkili ve güvenilir depolama hizmeti ile eşya depolama firmaları depolarına, içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Güvenlik kamerası uygulaması ile depo ve antrepo güvenliği, günün her saatinde, özel eşyalarınız koruma altındadır. Aradığınız güvenli hizmet, firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat ve depolama hizmeti veren nakliyat şirketimiz, müşteri memnuniyeti ile beklediğiniz hizmeti sunmaktadır. Emanet işlerinde aradığınız güven, beklediğiniz hizmet ve eşya depolama fiyatları, şirketimiz tarafından sunulmaktadır.

Eşyalarınızın çeşidi, depolama esnasında dikkate alınmaktadır. Kırılganlık, sıcağa ve soğuğa dayanıklılık ve diğer etkenler, depolama esnasında dikkat edilen etkenlerdir. Bu etkenlere göre paketleme ve yerleştirme işlemleri, firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

Depolama işinde görevli elemanlarımız işini meslek edinmiş, uzman görevlilerden oluşmaktadır. Profesyonel çalışma sistemleri ile çalışan elemanlarımız, en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedirler. Gerekli olan bütün izin belgelerini bulunduran firmamız, nakliyat ve depolama işinde görevli elemanlarını, özel olarak eğitmektedir. Yılların tecrübesi ile hizmet veren ve tecrübeli elemanlarla çalışan elemanlarımız, beklediğiniz hizmeti sunmaktadır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri