Göktaş Nakliyat Firma Profili


göktaş nakliyat

İstanbul merkezli ve Türkiye genelinde hizmet veren Göktaş nakliyat, Evden eve nakliyat ve Lojistik Taşımacılık sektöründe 35 yıllık tecrübesi olan sağlam ve güçlü altyapı sahibi bir firmadır.

Geniş araç filosu, deneyimli personel kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye ve depolama hizmetini güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşımacılık işlemlerini müşterileri için sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Asansörlü nakliyat araç ve ekipmanlarını kendi bünyesine entegre ederek müşterilerinin tüm ev taşıma ve genel lojistik ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla adeta mükemmelin ötesinde hizmet sunmaktadır.


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri