Evden Eve Nakliyat


evden eve nakliyat

Evlerinizde bulunan eşyaların bir kısmı veya tamamının, naklin getirebileceği sorunlara karşı tedbirler alınarak söküm ve kurulumlarıyla birlikte başka bir eve taşınmasında uygulanan sistem ve altyapı bütünlüğü Evden Eve Nakliyat kavramının içeriğinin açıklanmasıdır.

Taşımanın getirebileceği muhtemel hasarı ortadan kaldırmak ve kişinin herhangi bir mağduriyetine mahal vermemek için Göktaş Nakliyat tarafından bir sistem dahilinde etkin bir şekilde uygulanan işlemler mevcuttur.

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Ekspertiz

Ekspertiz hizmeti, ücretsiz olup, kaliteli bir taşıma işi için ilk adımdır. Bu önemli adım, hızlı ve güvenilir bir hizmet için oldukça önemlidir. Ekspertiz hizmetinde, öncelikle eşyalarınızın analizi yapılır. Eşyalarınız için gerekli olan kapalı kasa araç için, eşyalarınızın kapasitesi tahmin edilir. Daha sonra, paketleme için gerekli olan paket malzemeleri ve işçi sayısı tespit edilir. Montaj ve demontaj işlemi için gerekli olan eleman ve malzeme tespiti yapılır.

Pencere ve balkonlar kontrol edilerek, asansör için uygun yer tespit edilmeye çalışılır. Önünde bahçe veya park olan pencereler tercih edilir. Pencerelerin orta kısmındaki camlar yerinden söküldüğünde, eşyalar daha rahat asansörden geçer. Pencereler ve balkonlar yeterli genişlikteyse ozaman, cam sökmeye gerek yoktur. Müşterimizin ücreti kabul etmesi ve sözleşme imzalamasından sonra, bütün eşyalar sigortalanır. Ayrıntılar »

Paketleme

Paketleme işi, eşya taşıma işinde en önemli işlerdendir. İçi köpüklü sağlam kutular, özel eşyalar ve kırılabilir eşyalar için kullanılır. Diğer eşyalar için de paketleme işlemi yapılır. Daha sonra büyük eşyalar jelatinlenir. Ayrıntılar »

Söküm ve Kurulum

Montaj ve demontaj işlemiyle beyaz eşya ve diğer eşyalar taşınmaya uygun hale getirilir. Paketleme işindeki elemanlarımız işlerinde uzmandırlar. Profesyonel çalışma sistemleri ile beklediğiniz hizmeti sunmaktadır. Ayrıntılar »

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri