Evden Eve Nakliyat'ta Ücretsiz Ekspertiz


evden eve nakliyat ekspertiz

Evden eve nakliyat hizmetleri uzmanlık isteyen bir hizmettir. İşinin uzmanı olmayan nakliyatçılarla taşıma işlemlerini yapmak, eşyalarınıza zarar verebilir. Bu nedenle işini profesyonel yöntemlerle yapan nakliyat şirketleri tercih edilmelidir. Şehirlerarası, şehir içi ve depolama hizmetleri ile birlikte, kaliteli evden eve nakliyat işlerini yapan Göktaş Nakliyat, aradığınız hizmeti sunmaktadır.

Ekspertiz hizmeti, evden eve nakliyat hizmetinin aksaklık çıkmadan en iyi şekilde yapılması için oldukça önemlidir. Önceden tedbir almak, çıkacak aksaklıkları tespit etmek, fiyat konusunda anlaşma sağlamak, ekspertiz hizmetinin önemli hususlarındandır.

Ekspertiz hizmeti ücretsiz olup, işinde uzman elemanlar tarafından verilen önemli bir hizmettir. Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Ekspertiz hizmeti ile, nakliyat işleri hızlı ve pratik bir şekilde çözülmektedir. Evden eve nakliyat işlerinde aracın küçük gelmesi sorun oluşturabilir. Ancak ekspertiz hizmetinde bu şekilde çıkacak aksaklıklar engellenmektedir.

Ekspertiz hizmeti evinize geldiği zaman, öncelikle eşyalarınızın kapasitesini ölçer. Bu ölçüm ile gerekli olan kapalı kasa araç tespit edilir. Tespit edilen araçlar, son model olup, hassas eşyalarınızı güvenle götürebilmektedir. Kapalı kasa aracının doğru tespit edilmesi ile, taşıma esnasında eşyaların dışarıda kalma durumu ortadan kalkacaktır.

Ekspertiz hizmetleri, eşyaların nasıl paketlenmesi gerektiğine karar verir. Hassas eşyalar tespit edilir ve gerekli paketleme seçenekleri belirlenir. Hassas paketleme işlemleri, evden eve nakliyatta oldukça önemlidir. Gerekli olan eleman sayısı ve malzeme çeşitleri , ekspertizler tarafından belirlenmektedir.

Asansör, evden eve nakliyatın en önemli araçlarındandır. Asansörle taşıma son derece hızlanmaktadır. Asansörün önceden nereye kurulacağını tespit eden ekspertizler, taşıma esnasında çıkacak sorunları ortadan kaldırmış olacaktır. Önünde park veya boş alan olan pencere ve balkon, asansörün kurulması için en uygun yerlerdir. Kapalı kasa aracın ve yük asansörünün yanaşacağı boşluk tespit edilmesi ile, araç parkı ile ortaya çıkacak sorunlar önceden çözülmüş olacaktır. Böylece rahat bir taşıma sağlanacaktır.

Binanın girişi, boşluklar, evin girişi gibi çevresel faktörlerin incelenmesi ile, taşıma esnasında oluşacak aksaklıklar önceden tespit edilmektedir. Bu tespitler rapor haline getirilir ve ücretlendirme yapılır. Ücret ve şartlar konusunda anlaşmaya varıldıktan sonra, sözleşme imzalanır. Bu şartlar içerisinde eşyaların sigortalanması da vardır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri