Erzurum Evden Eve Nakliyat


evden eve nakliyat

Erzurum evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği yükümlülüğü kurumsal karakteri durumuna getiren firmamız Göktaş Nakliyat, Erzurum'da emniyetli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Erzurum veya civarında şirketimizce icra edilen eşya taşıma alanında, Erzurum içerisinde bulunan çalışanlarımız istihdam edilmekte, bu bölgedeki müşterilerimize Erzurum bölge otoparkında bulunan kamyon ve tırlarımız sevk edilmektedir.

Önceki tekniklerle ev taşıma dönemi bu zamanda kapanmıştır. Şimdilerde profesyonel kavramla evden eve nakliyat işlemlerinde ihtisaslaşamayan lojistik kuruluşları, ev eşyalarının taşınması hakkında alaka görmemektedir. Evden eve nakliyat süreçlerinde profesyonelleşmiş kurum elemanlarımızın tamamı kendi özel görev sahalarında fazlasıyla tecrübelidir. İcra ettiği vazifeyi kendi şahsi uzmanlığı biçimine indirgemiş kişilerle çalışan teşekkülümüz adına, hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara sunduğumuz servis sınıfı son derece önem arz eder.

Evden eve lojistik operasyonlarında herşeyden önce raporlama işlemleri yürütülmektedir. Ekspertiz faaliyetleri bedelsiz sonuçlandırılır ve taşımacılık işinin en ciddi bölümlerinden bir tanesini oluşturur. İnceleme hizmetlerinin titiz bir şekilde icra edilmesi, eşya taşıma işlemleri süresince aksaklık meydana gelmesini önleyecektir. Bu gerekçeyle, eksper alanında görevlendirdiğimiz çalışanlarımız, işlerinde profesyonel kişilerdir.

Eksper işlemleri ile olası aksamalara meydana gelmeden önlem alınabilmektedir.

Eksper personelimiz, raporlama işlemleri amacıyla adresinize ulaştığı zaman, herşeyden önce evde bulunan tüm eşyaların miktarını hesap eder ve lüzumlu olan olan nakil kamyonunu saptar. Yağış benzeri dış olumsuzluklardan eşyaları koruyan çelik kasa ve kendine özgü dizayn edilen taşıma araçlarımız, bununla birlikte güçlendirilmiş esneme donanımıyla son derece güvencelidir. Çelik kasa araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Araçlarımızın periyodik bakımları sürekli olarak takip edilir. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliye kamyonuyla beraber gereken ambalajlama materyali, istihdam edilecek kadro ve başka önemli gereksinimleri ekspertiz sırasında tespit etmektedir. Son aşamada bina çevre durumu saptanır ve nakliye programı yapılır. İnceleme aşaması sonrası sigortalama işlemi yapılır.
Ekspertiz ile ilgili Ayrıntılar »

Paketleme ve Nakliye aracına İstif

Erzurum Evden Eve Nakliyat İşlemleri hususunda deneyim kazanmış elemanlarımız, ev taşıma işlemlerinde son derece ehemmiyet içeren paketleme işlerini uzman usullerle uygulamaktadır. Sözü edilen kalite çerçevesinde Erzurum Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, işletmemiz öncü bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Şirketimizin belirlediği Erzurum evden eve nakliyat fiyatları son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Evden Eve Nakliye servis faaliyetleri içerisinde en başta titizlik gösterilmesi gereken aşamadır.

Hassas veya kıymetli malzemeleriniz adına farklı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi ev makineleri ve cihazlar için, özel ambalaj unsurları kullanılmaktadır. Ağır mobilyalar özenle paketlenir. Monte konusunda uzman kadromuz bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması için malzeme türlerine göre farklılaşan ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.
Paketleme ve Ambalaj ile ilgili Ayrıntılar »

Asansör, dikkatle kurulur. Nakliyat asansörünün kurulacağı yere tam olarak dayanması ve eşya taşıma bölümünün sağlam bir halde çıkıp inmesi ve zorlanmaması şarttır Asansörcümüz işinde deneyim sahibidir. Erzurum asansörlü taşımacılık hizmetleri neticesinde firmamız, Erzurum ve civarında bulunan dairenizde eşyalarınızı küçük bir zaman perspektifinde ve sağlam bir şekilde aşağıya indirerek araca yüklemekte ve aynı şekilde evinize konumlandırmaktadır. Ağır möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Hacimli malzemeler dayanıklı olduğundan öncelikli konumlandırılır. Hassas ev eşyaları ve elektronik aygıtlar üstte kalan kısımlara konumlandırılır.
Araç içi İstifleme ile ilgili Ayrıntılar »

Eşya ve malzemelerinizin aynı biçimde nakledilecekleri daireye çıkartılmasıyla, eşya taşıma işlemi büyük oranda bitmiş olur. Yeni evde eşyaların konumlandırılması ve montaj işlerinin yapılması konusunda deneyimli personelimiz vazife yapar. İstenildiği taktirde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemi konusunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

Erzurum veya çevresinde uluslararası evden eve nakliyat sahasında da çalışma yapan firmamız, sözü edilen alandaki faaliyetlerinde eşya ve yükleriniz diğer bir uzak bölgeye gideceği için çok daha dikkatli hareket etmektedir.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri