Diyarbakır Evden Eve Nakliyat


evden eve nakliyat

Diyarbakır evden eve nakliyat faaliyet alanında ifa ettiği misyonu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren şirketimiz Göktaş Nakliyat, Diyarbakır'da güvenli nakliyat hizmetleri sağlamaktadır.

Diyarbakır ile çevresinde işletmemiz tarafından yürütülen eşya taşımacılığı işlemlerinde, Diyarbakır çevresinde bulunan personelimiz istihdam edilmekte, bu çevredeki hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlara Diyarbakır otoparkımızda bulunan kamyon ve tırlarımız yönlendirilmektedir.

Eski usullerle ev taşıma çağı artık fesih olmuştur. Şu anki zamanda elit anlamla evden eve nakliyat hizmetlerini meslek durumuna indirgeyemeyen nakliyat kuruluşları, eşya taşıma konusunda ilgi görmemektedir. Evden eve nakliyat yöntemlerinde birikimli olan kurum kadromuzun tümü kendi özel vazife dallarında oldukça tecrübelidir. İcra ettiği vazifeyi kendi şahsi kariyeri haline getirmiş bireylerle kadrosunu kuvvetlendiren organizasyonumuz için, hizmet sunduğumuz kuruluş ve kişilerin firmamızdan memnun olması herşeyden çok mühimdir.

Eşya taşıma operasyonlarında herşeyden önce ekspertiz programı icra edilmektedir. Raporlama faaliyeti bedelsiz sonuçlandırılır ve taşıma işinin en önemli işlemlerinden bir tanesini meydana getirmektedir. Eksper hizmetlerinin titiz bir şekilde icra edilmesi, eşya taşıma faaliyetleri boyunca arıza oluşmasını önleyecektir. Bu sebeple, raporlama alanında görev yapan elemanlarımız, alanında birikimli elemanlardır.

Raporlama hizmeti ile sıkıntılar meydana gelmeden önleniyor.

Eksper kadromuz, inceleme hizmeti amacıyla daire veya büronuza ulaştığında, herşeyden önce evinizde mevcut bulunan tüm eşyaların kaplayacağı alanı hesaplar ve gereken olacak eşya taşıma vasıtasını saptar. Nem gibi dış durumlardan eşyalarınızı muhafaza eden çelik kasalı ve özel dizayn araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış esneme sistemleriye son derece korumalıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Araçlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Araç operatörlerimiz uzun senelerin deneyimine sahip ve ehliyetlidir.

Eksper elemanlarımız, en uygun nakliyat vasıtasıyla birlikte gereken ambalajlama unsurları, görev verilecek ekip ve farklı önemli gereksinimleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Son olarak evin çevresel durumu saptanır ve nakliyat programı hazırlanır. Raporlama aşaması sonrası taşıma sigortası yapılır.
Ekspertiz ile ilgili Ayrıntılar »

Ambalajlama ve Araca İstifleme

Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Organizasyonu hakkında uzman durumda bulunan personelimiz, taşınma hususunda uç noktada ciddi bulunan ambalajlama işlerini seçkin usullerle yerine getirmektedir. Bu kaliteyle Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, kurumumuz hakim bir konuma sahiptir. İşletmemizin tanımladığı Diyarbakır evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ev eşyalarının ambalajlanması, Evden Eve Nakliyat hizmet kapsamı içerisinde en ciddi işlemdir.

Kırılabilecek veya kıymetli eşyalar adına çeşitli ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, farklı balonlu naylonlar uygulanmaktadır. Büyük malzemeler özenli bir biçimde paketlenir. Montaj konusunda deneyim sahibi personelimiz mevcuttur. Eşyalarınızın hasar görmemesi düşüncesiyle özel paketleme opsiyonları bulunmaktadır.
Paketleme ve Ambalaj ile ilgili Ayrıntılar »

Asansör, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Nakliye asansörünün duvara tam yanaşması ve taşıma alanının kolay bir halde çıkıp inmesi ve zorlanmaması gerekir Asansör şoförümüz işinde tecrübe sahibidir. Diyarbakır asansörlü nakliye hizmetleri sayesinde işletmemiz, Diyarbakır ve etrafındaki bölgede bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi az bir zamanda ve sağlam bir halde zemine indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların ilk aşamada paketlenmesi ve aşağıya indirilerek istiflenmesi önemlidir. Ağır mobilyalar ve beyaz eşyalar mukavemetli olduğu için alt kısma yerleştirilir. Kırılabilir materyaller üstlerde kalan yerlere yerleştirilir.
Araç içi İstifleme ile ilgili Ayrıntılar »

Eşyalarınızın benzer biçimde taşınılacak eve çıkarılmasıyla, taşınma hizmeti genel çerçevede tamamlanmış olur. Ev içinde eşyaların konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması hususunda tecrübeli elemanlarımız görevlendirilmektedir. İstenildiği taktirde taşınan malzemelerin döşenmesi işlemleri hususunda bayan eleman temin edilmektedir.

Diyarbakır ile yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat sahasında da hizmet sunan firmamız, söz konusu husustaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye sevk edileceği için çok daha dikkatli işlem yapmaktadır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri