Bursa Evden Eve Nakliyat


evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat sahasında icra ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı haline getiren kuruluşumuz Göktaş Evden Eve Nakliyat, Bursa'da güvenli taşımacılık vermektedir.

Bursa ile çevresinde kuruluşumuzca yürütülen taşımacılık alanında, Bursa'da ikamet eden elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşlara Bursa bölge otoparkımızda mevcut bulunan araçlarımız yöneltilmektedir.

Eski metodlarla ev taşıma devri artık fesholmuştur. Şimdilerde kaliteli bir anlayışla evden eve nakliyat operasyonlarını içselleştirmeyen nakliyat firmaları, ev taşıma hizmetlerimizde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat kademelerinde uzman olan kurum elemanlarımızın her biri kendi sorumluluk sahalarında önemli derecede tecrübe sahibidir. İşini içselleştirmiş kişilerle kadrolaşmayı önceliği haline getiren işletmemiz adına, hizmet verdiğimiz birey ve kurumlara sunduğumuz hizmet kalitesi oldukça fazla önem taşır.

Evden eve taşımacılık faaliyetlerinde ilk olarak inceleme faaliyeti uygulanmaktadır. Eksper faaliyeti bedelsizdir ve nakliye hizmetinin en ciddi kısımlarından biridir. Ekspertiz hizmetinin dikkatlice ifa edilmesi, transfer süreçleri esnasında problem olmasını enlelleyecektir. Bu sebeple, ekspertiz faaliyetleri alanında vazifelendirdiğimiz personelimiz, mesleklerinde tecrübeli şahıslardır.

Ekspertiz hizmeti sayesinde olası sıkıntılara ortaya çıkmadan önlem alınabilmektedir.

Eksper personelimiz, raporlama işlemleri için adresinize ulaştığında, öncelikle evde mevcut olan eşyaların miktarını hesaplar ve gerekli olan kapalı kasa aracı belirler. Yağış benzeri iklimsel olumsuzluklardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasa ve hassas dizayn edilen kamyonlarımız, aynı zamanda mukavemeti artırılmış esneklik donanımıyla yüksek derecede korumalıdır. Kapalı kasa araçlarımız bakımlı ve güvencelidir. Araçlarımızın periyodik bakımları düzenli olarak takip edilir. Şoförlerimiz tecrübe sahibidir.

Eksperlerimiz, uygun nakliye aracıyla beraber ihtiyaç olacak paketleme gereçleri, görev verilecek elemanlar ve farklı mühim unsurları inceleme sırasında belirlemektedir. İnceleme işlemi sonunda bina civar koşulları saptanır ve nakliye planlaması yapılır. İnceleme hizmeti sonrası nakliyat sigortası yapılır.
Ekspertiz ile ilgili Ayrıntılar »

Paketleme ve Araca Yükleme

Bursa Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri konusunda tecrübeli durumda bulunan personelimiz, evden eve nakliyat işlemlerinde son derece mühim durumda bulunan paketleme hizmetlerini uzman bir tarzla yerine getirmektedir. Söz konusu kaliteyle Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında, organizasyonumuz mühim bir konumdadır. Kuruluşumuzun sunduğu Bursa evden eve nakliyat fiyatları oldukça ekonomiktir. Paketleme, Eşya Taşıma servis kapsamı arasında en başta önem verdiğimiz aşamadır.

Kırılabilecek veya kıymetli malzemeler için kendine özgü ambalajlama yöntemleri uygulanmaktadır. Çamaşır makinesi gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, hususi baloncuklu naylonlar uygulanmaktadır. Ağır malzemeler dikkatli bir biçimde ambalajlanır. Montaj konusunda uzman personelimiz görevlendirilmektedir. Evde bulunan eşyaların tahribat almaması gayesiyle en iyi paketleme seçenekleri bulunmaktadır.
Paketleme ve Ambalaj ile ilgili Ayrıntılar »

Asansörler, itinayla kurulmaktadır. Asansörün kurulacağı yere uygun bir biçimde yanaşması ve taşıma bölümünün düzgün bir şekilde gidip gelmesi ve sallanmnaması zaruridir Asansörlü aracımızın kullanıcısı mesleğinde uzmandır. Bursa asansörlü nakliyat ile firmamız, Bursa ve etrafındaki bölgede bulunan evinizde eşya ve yüklerinizi kısa zamanda ve sağlam bir biçimde zemine indirerek araca yüklemekte ve benzer şekilde dairenize konumlandırmaktadır. Hacimli eşyaların öncelikle ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi mühimdir. Ağır möble ve beyaz eşyalar sağlam olması nedeniyle alta konumlandırılır. Hassas eşyalar daha üst kısımlara konumlandırılır.
Araç içi İstifleme ile ilgili Ayrıntılar »

Eşya ya da malzemelerinizin önceki yerde yapıldığı gibi nakledilecekleri eve çıkartılmasıyla, eşya nakli işlemleri büyük oranda biter. Yeni evde eşya ve malzemelerin yerleştirilmesi ve montaj aşamasının tamamlanması hususunda deneyimli ustalarımız görev yapmaktadır. Tercih edilmesi halinde eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi işlemleri için bayan personel temin edilmektedir.

Bursa ya da yakınlarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da çalışma yapan kuruluşumuz, bu alandaki organisazyonlarında eşyalarınız diğer bir ülkeye sevk edileceği için çok daha itinalı davranmaktadır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri