Antalya Evden Eve Nakliyat


evden eve nakliyat

Antalya evden eve nakliyat hizmetlerinde ifa ettiği misyonu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren Göktaş Nakliyat, Antalya'da güvenli nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Antalya ya da çevre semtlerde kurumumuzca yapılan eşya nakliyesi hizmetlerinde, Antalya içerisinde bulunan personelimiz istihdam edilmekte, burada olan taşıma işlerini yaptığımız kişi ve kurumlara Antalya otoparkımızda olan eşya taşıma araçlarımız sevk edilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle ev taşıma devri bu zamanda kapanmıştır. Şimdiki dönemlerde profesyonel kavramla evden eve nakliyat faaliyetlerini içselleştirmeyen nakliyat firmalarına ev taşıma hizmetlerimizde itibar gösterilmemektedir. Evden eve nakliyat aşamalarında profesyonelleşmiş şirket elemanlarımızın tamamı kendi özel vazife dallarında son derece potansiyel sahibidir. İcra ettiği vazifeyi hüner edinmiş bireylerle ekiplerini güçlendiren kurumumuz adına, hizmet verdiğimiz kurum ve bireylerin memnuniyeti mühim derecede önemlidir.

Eşya nakliye operasyonlarında öncelikle eksper işlemi yürütülmektedir. Ekspertiz organizesi ücretsiz yapılır ve nakliyat hizmetinin en ciddi bölümlerinden bir tanesini oluşturur. Eksper faaliyetlerinin dikkatle yapılması, nakliye işlemleri boyunca problem çıkmasını önleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, ekspertiz faaliyetlerinde vazifelendirdiğimiz personelimiz, alanlarında birikimli şahıslardır.

Ekspertiz hizmeti ile aksaklıklar önceden engelleniyor.

Eksper elemanlarımız, raporlama işlemleri amacıyla ev veya büronuza vardığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı hacmi ölçer ve gerekli olacak eşya taşıma kamyonunu belirler. Yağmur gibi havayla ilgili etkenlerden tüm eşyaları koruyan çelik kasa ve kendine özgü tasarlanmış eşya taşıma araçlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş esneklik sistemleriye yüksek derecede korunaklıdır. Çelik kasalı taşıma araçlarımız yeni ve güvencelidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde takip edilir. Sürücülerimiz uzun yılların tecrübesine sahip ve ehildir.

Eksper elemanlarımız, en uygun nakil kamyonuyla birlikte gerekli olan paketleme malzemeleri, istihdam edilecek ekip ve farklı önemli gereklilikleri ekspertiz esnasında tespit etmektedir. Raporlama işlemi bitiminde taşınacak yerin çevre durumu göz önünde bulundurulur ve lojistik programı yapılır. İnceleme aşaması sonrasında eşya taşıma sigortası hazırlanır.
Ekspertiz ile ilgili Ayrıntılar »

Paketleme ve Araca Yükleme

Antalya Evden Eve Nakliyat Eylemleri konusunda tecrübe kazanmış elemanlarımız, evden eve nakliyat konusu için ciddi derecede önemli olan ambalajlama faaliyetlerini uzman usullerle uygulamaktadır. Söz konusu yüksek hizmet kalitesiyle Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, işletmemiz öncü bir pozisyondadır. Şirketimizin tariflendirdiği Antalya evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Ambalajlama, Eşya Taşıma hizmet faaliyetleri arasında en çok ciddiyet verilen unsurdur.

Narin ya da kıymetli malzemeleriniz için kendine özgü ambalajlama yöntemleri geliştirilmiştir. Televizyon gibi evde bulunan makineler ve aygıtlar için, hususi baloncuklu paketleme naylonları uygulanmaktadır. Büyük malzemeler dikkatli bir biçimde korunaklanır. Monte hizmetleri için tecrübe sahibi elemanlarımız bulunmaktadır. Eşya ve yüklerinizin hasar görmemesi için en iyi ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.
Paketleme ve Ambalaj ile ilgili Ayrıntılar »

Nakliye asansörü, itinayla kurulur. Asansör aracının kurulacağı yere tam olarak yaslanması ve taşıma bölümünün sağlam bir şekilde çıkıp inmesi ve sallanmnaması gerekmektedir Asansörcümüz asansör kullanmak hakkında tecrübelidir. Antalya asansörlü nakliyat hizmetleri neticesinde kurumumuz, Antalya ve etrafındaki bölgede olan ev veya işyerinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle zemine indirerek araca yüklemekte ve aynı biçimde evinize çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların öncelikle ambalajlanması ve zemine indirilerek istiflenmesi önemlidir. Hacimli mobilyalar mukavemetli olması nedeniyle alta istiflenir. Kırılabilir materyaller üstte kalan kısımlara istiflenir.
Araç içi İstifleme ile ilgili Ayrıntılar »

Eşyaların benzer biçimde yeni daireye çıkartılmasıyla, eşya nakli işlemi genel anlamda biter. Ev içinde ev eşyalarının konumlandırılması ve monte işlemlerinin tamamlanması hususunda özel ustalarımız çalışmaktadır. İstediğiniz taktirde tüm eşyaların döşenmesi işlemleri hususunda bayan eleman görevlendirilebilmektedir.

Antalya ve çevresinde uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da hizmet veren şirketimiz, sözü edilen konudaki hizmetlerinde eşya ve yükleriniz farklı ülkeye gideceğinden dolayı ciddi oranda daha tedbirli işlem yapmaktadır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri