Ankara Evden Eve Nakliyat


evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat kapsamında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri durumuna getiren Göktaş Nakliyat, Ankara'da güvenilir nakliyecilik sunmaktadır.

Ankara ya da civarında işletmemiz tarafından sunulan evden eve nakliyat faaliyetleri alanında, Ankara'da ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, buradaki hizmet sunduğumuz kişi ve kurumlara Ankara otoparkımızda bulunan taşıma araçlarımız yönlendirilmektedir.

Eski usullerle taşınma dönemi artık yürürlükte değildir. Bugün profesyonel kavramla evden eve nakliyat operasyonlarını zanaat edinmeyen nakliye kuruluşları, ev taşıma hakkında tercih edilmemektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde eğitimli olan firma kadromuzun tümü kendi kişisel görev alanlarında önemli derecede tecrübelidir. İfa ettiği misyonu içselleştirmiş şahıslarla çalışmayı tercih eden işletmemiz adına, hizmet sunduğumuz kurum ve şahısların hizmetlerimizden memnun olması herşeyden çok önem arz eder.

Evden eve nakliye işlemlerinde herşeyden önce raporlama faaliyeti yerine getirilmektedir. İnceleme aşaması ücretsizdir ve taşımacılık işinin en mühim kısımlarından birini meydana getirir. Eksper faaliyetlerinin dikkatli icra edilmesi, nakliyat süreçleri esnasında arıza oluşmasını önleyecektir. Sözü edilen sebeple, inceleme faaliyetleri alanında vazife verdiğimiz kadromuz, işlerinde profesyonel kişilerdir.

Raporlama organizesi sayesinde sorunlar önceden önlenebilmektedir. Eksperlerimiz, inceleme faaliyetleri amacıyla daire veya ofisinize geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını hesap eder ve lüzumlu olan olacak transfer aracını saptar. Yağmur ve toz benzeri havayla ilgili etkenlerden tüm eşyaları koruyan çelik kasalı ve özel tasarlanmış kamyonlarımız, bununla beraber mukavemeti artırılmış süspansiyon donanımlarıyla yüksek derecede güvencelidir. Çelik kasa taşıma araçlarımız konforlu ve güvencelidir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksper elemanlarımız, doğru nakliyat kamyonuyla birlikte ihtiyaç olan paketleme unsurları, görevlendirilecek elemanlar ve başka ciddi gereklilikleri inceleme esnasında tespit etmektedir. Son olarak taşınacak yerin çevresel koşulları göz önünde bulundurulur ve transfer planlaması yapılır. İnceleme aşaması akabinde sigortalama işlemi yapılır.
Ekspertiz ile ilgili Ayrıntılar »

Ambalajlama ve Taşıma aracına İstif

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri konusunda tecrübeli olan elemanlarımız, evden eve nakliyat işlemlerinde uç noktada önemli bulunan paketleme faaliyetlerini kaliteli yöntemlerle yerine getirmektedir. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, kurumumuz ciddi bir mevkiye sahip bulunmaktadır. Kurumumuzun sunduğu Ankara evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Paketleme, Evden Eve Taşımacılık servis faaliyetleri perspektifinde en mühim noktadır.

Kırılgan veya hususi materyalleriniz için kendine özgü ambalajlama metodları geliştirilmiştir. Bulaşık makinesi gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, kendine özgü ambalaj malzemeleri uygulanmaktadır. Ağır malzemeler dikkatli bir şekilde paketlenir. Monte hizmetleri için tecrübeli kadromuz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların hasar almaması gayesiyle özel ambalajlama opsiyonları bulunmaktadır.
Paketleme ve Ambalaj ile ilgili Ayrıntılar »

Asansör tertibatı, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının balkona tam yaslanması ve eşya taşıma bölümünün sağlam bir halde gelip gitmesi ve titrememesi mecburidir Asansör aracımızın şoförü asansör kullanımı hakkında deneyimlidir. Ankara asansörlü nakliyat hizmetleri neticesinde kurumumuz, Ankara ve civarında bulunan ev veya işyerinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle aşağıya indirerek taşıma aracına istiflemekte ve aynı biçimde daireye çıkarmaktadır. Büyük mobilyaların diğerlerinden önce ambalajlanması ve indirilerek istiflenmesi önem taşır. Büyük malzemeler sağlam olduğundan alta konumlandırılır. Hassas materyaller üstlerde bulunan yerlere konumlandırılır.
Araç içi İstifleme ile ilgili Ayrıntılar »

Eşyalarınızın aynı biçimde taşınılacak daireye konumlandırılmasıyla, eşya taşıma süreci genel olarak tamamlanmış olur. Yeni adreste eşyaların istediğiniz gibi konumlandırılması ve monte işlerinin yapılması hususunda özel ustalarımız görevlendirilir. İstenildiği taktirde eşyalarınızın tamamen yerleşmesi hizmeti konusunda bayan personel görevlendirilebilmektedir.

Ankara yahut etrafındaki bölgede uluslararası evden eve nakliyat alanında da iş yapan organizasyonumuz, sözü edilen konudaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz diğer bir uzak bölgeye sevk edileceğinden dolayı çok daha itinalı davranmaktadır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri