Adana Evden Eve Nakliyat


evden eve nakliyat

Adana evden eve nakliyat faaliyetlerinde ifa ettiği sorumluluğu kurumsal bir kalıpta içselleştiren kuruluşumuz Göktaş Nakliyat, Adana'da emniyetli ev taşıma hizmetleri arz etmektedir.

Adana ve etrafındaki bölgede kuruluşumuzca icra edilen taşımacılık hizmetlerinde, Adana yakınlarında ikamet eden elemanlarımız istihdam edilmekte, buradaki hizmet verdiğimiz şahıs ve kurumlara Adana departman araç parkımızda mevcut olan transfer vasıtalarımız sevk edilmektedir.

Eskiden uygulanan tekniklerle ev taşıma devri artık işlevini yitirmiştir. Bugünkü Zaman Diliminde elit anlamda evden eve nakliyat eylemlerinde uzmanlaşamayan nakliyat kurumları, ev taşıma konusunda ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde deneyim kazanmış kurum personelimizin tümü kendi kişisel vazife alanlarında son derece tecrübelidir. İşini yetenek haline indirgemiş bireylerle çalışmayı önceliği haline getiren firmamız için, müşteri memnuniyeti ciddi derecede önemlidir.

Eşya nakliye işlerinde herşeyden önce eksper işlemi uygulanmaktadır. Eksper faaliyeti bedelsiz yapılmaktadır ve nakliyat işinin en ciddi işlemlerinden birini oluşturmaktadır. İnceleme faaliyetlerinin titizlikle yapılması, taşıma işlemleri boyunca sıkıntı olmasını enlelleyecektir. Söz konusu sebeple, ekspertiz faaliyetleri alanında görev yapan personelimiz, mesleklerinde profesyonel elemanlardır.

Eksper işlemleri sayesinde ihtimal dahilindeki aksaklıklar meydana gelmeden engellenebilmektedir.

Eksper çalışanlarımız, inceleme hizmetleri gayesiyle adresinize vardığında, öncelikle eşyalarınızın kaplayacağı alanı hesap eder ve gerekli olacak çelik kasa nakil aracını saptar. Nem benzeri iklimsel olumsuzluklardan eşya ve malzemelerinizi koruyan çelik kasa ve hassas dizayn kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş süspansiyon donanımlarıyla son derece güvenlidir. Kapalı kasalı araçlarımız konforlu ve güvenlidir. Eşya taşıma araçlarımızın periyodik bakımları daimi bir şekilde yapılır. Şoförlerimiz deneyimlidir.

Eksper elemanlarımız, en uygun lojistik vasıtasıyla birlikte lüzumlu olan paketleme unsurları, görev verilecek ekip ve diğer ciddi gereksinimleri inceleme sırasında belirlemektedir. Ekspertiz işlemi bitiminde bina muhit durumu incelenir ve nakliye programı hazırlanır. İnceleme hizmeti sonrası sigortalama işlemi yapılır.
Ekspertiz ile ilgili Ayrıntılar »

Paketleme ve Araca İstif

Adana Evden Eve Nakliyat Hizmetleri hususunda tecrübe kazanmış ekiplerimiz, taşınma konusunda fazlasıyla ciddiyet gösterilmesi gereken ambalajlama hizmetlerini profesyonel metodlarla yerine getirmektedir. Bu kaliteyle Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları içerisinde, şirketimiz mühim bir pozisyondadır. Şirketimizin tanımladığı Adana evden eve nakliyat fiyatları oldukça hesaplıdır. Ev eşyalarının ambalajlanması, Eşya Taşıma servis işlemleri perspektifinde en fazla önem verilen noktadır.

Narin ve değerli materyalleriniz adına çeşitli ambalajlama usulleri geliştirilmiştir. Bulaşık makinesi gibi ev makineleri ve aygıtlar için, farklı ambalaj gereçleri uygulanmaktadır. Geniş mobilyalar dikkatle paketlenir. Monte işleri için deneyim sahibi kadromuz mevcuttur. Eşya ve yüklerinizin hasar almaması için farklı paketleme alternatifleri bulunmaktadır.
Paketleme ve Ambalaj ile ilgili Ayrıntılar »

Asansörler, dikkatle kurulur. Asansör aracının balkona tam dayanması ve yük bölümünün düzgün bir biçimde inip çıkması ve titrememesi şarttır Asansör operatörümüz alanında uzmandır. Adana asansörlü nakliye sayesinde işletmemiz, Adana ve yakınlarında olan dairenizde eşyalarınızı kısa bir zaman içerisinde ve güvenle aşağıya indirerek araca yerleştirmekte ve aynı şekilde dairenize konumlandırmaktadır. Büyük möble ve beyaz eşyaların diğerlerinden önce paketlenmesi ve aşağıya indirilerek yüklenmesi mühimdir. Hacimli mobilyalar sağlam olduğundan alt bölüme yerleştirilir. Kırılgan materyaller hacimli eşyaların üzerlerine konumlandırılır.
Araç içi İstifleme ile ilgili Ayrıntılar »

Eşyaların önceki dairede yapıldığı gibi taşınılacak eve konumlandırılmasıyla, taşınma süreci genel olarak tamamlanır. Ev içinde eşya ve malzemelerin istenildiği gibi yerleştirilmesi ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda uzman ustalarımız vazifelendirilmektedir. İstenildiği taktirde eşyaların döşenmesi işlemi hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

Adana ya da civarında uluslararası evden eve nakliyat kapsamında da faaliyet gösteren organizasyonumuz, bu husustaki organisazyonlarında eşya ve malzemeleriniz başka ülkeye ulaştırılacağı için ciddi oranda daha itinalı davranmaktadır.

 


 

Müşteri Yorumları

  • Byn Filiz Aslan / Bankacı

    4 ay arayla İstanbul'dan İzmir'e ve tekrar İstanbul'a geri taşındım. Her 2 taşınmamda da Göktaş Nakliyat'ı tercih ettim. Çevreme rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir firma. Her şey için teşekkür ederim.

  • By Metin Kırkıncı / İş Adamı

    Ankara'dan İstanbul'a Göktaş Nakliyat firmasıyla taşındım. Firmanın hizmet sunumu, araçları ve personeli oldukça tatmin ediciydi. Herhangi bir sorun yaşamadım ve herkese bu firmayı tavsiye ederim.

Hizmet Paketleri

Taşıma Planlamanızı Tercihlerinize Göre Şekillendirebileceğiniz Hizmet Paketleri